Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze odbyło się przy nowo wybudowanej hali sportowej. Dla młodzieży rozpoczął się już czas wyczekiwanych wakacji.
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.
Julia Olechno
Dzisiaj, 16:46
.
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze