W pierwszej rundzie lubuszanka pewnie pokonała (6:4, 6:0) wyżej notowaną Włoszkę Maddalenę Giordano rozstawioną w zawodach z nr 6. Tym razem Dominika nie zagrała w deblu. Tydzień temu zawodniczka GKT Smecz Górzyca właśnie w parze z Włoszką Maddaleną Giordano osiągnęła półfinał gry podwójnej. W singlu natomiast Dominika już w pierwszej rundzie musiała uznać wyższość (4:6, 5:7) Rosjanki Ariny Arifulliny rozstawionej z nr 6.
Dominika gratulujemy Tobie świetnych występów i życzymy samych sukcesów, unikania kontuzji, dużo zdrówka i szczęścia.

Napisz komentarz
Komentarze